fbpx

Рюкзако-гороскоп, або той момент, коли колір має значення (Частина 1)

Рюкзако-гороскоп

Кольори і гороскопи   У повсякденному житті ми досить багато уваги приділяємо кольорам. Ми змінюємо імідж завдяки кольорам, купуємо одяг в певній гамі, вибираємо стиль домашнього інтер’єру. І щоб ви не захотіли купити, колір завжди має першорядне значення. Коли є одна модель і різноманітна гамма кольорів, на чому базується наш вибір? Адже кожна людина по-різному трактує для себе той чи інший колір, базуючись на асоціаціях, а може, прислухаючись до внутрішнього голосу. Так що значення кольорів у нашому житті не варто недооцінювати. А чи вірите ви в силу гороскопів? Читаєте їх кожен день або переглядаєте заради жарту, якщо попадаються на очі? Світ давно вже розділився на два табори: тих, хто вірить у них і тих, хто не вірить. Але в будь-якому випадку, щось в цьому є. До того ж, ні для кого не секрет, що кожен знак зодіаку має свій колір, камінь і квітку. Ми підготували для вас свій гороскоп. Назвемо його – «Surikat знає» і нехай він і не ввійде у історію, але, можливо, саме тобі стане в нагоді при виборі міського аксесуара.

ryukzak surikat3

Гороскоп Surikat для тебе  

Якщо говорити про Овна, то його колір яскраво-червоний, вогненний, відповідно правильним вибором буде червоний рюкзак або бананка. Він додасть сил, енергії і допоможе в здійсненні всіх намічених справ, а може навіть підштовхне до них, адже червоний – рішучий колір. А у китайців він символізує щастя, тому власникам рюкзаків і поясних сумок червоного кольору має в цій справі таланити.

Що стосується Тельця, йому ми б порекомендували купити рюкзак в Києві кольору зелене яблуко, адже де ви ще знайдете такий колір? Громадяни з інших міст, спокій і тільки спокій, Surikat, навіть засинаючи щохвилини, пильнує, щоб всі рюкзаки були доставлені вчасно по всій Україні. Двохлямочна сумка такого кольору обов’язково допоможе розслабитися і добре відпочити. А ще такий насичений колір говорить про життя і зростання, так що ви легко зможете досягти всіх своїх цілей і підкорити нові висоти з яскраво-зеленим «другом» або салатовою бананкою. 

Близнюкам не варто проходити повз рюкзаків і бананок синього кольору. Крім аксесуарів темно-синього кольору Surikat приберіг ще й яскраво-сині, які несуть в собі творчість і натхнення. Одягнув бананку яскраво-синього кольору, і відразу захотілося купити альбом з фарбами і малювати, а може, вірш написати. Раки завжди знають відповідь на будь-яке питання, але обережні у своїх судженнях. Їм будуть до вподоби рюкзаки і поясні сумки Multicam і Cyfra. Не піддавайтеся забобонам, що такі забарвлення виключно чоловічі. Мода диктує свої правила, міські рюкзаки і бананки Multicam і Cyfra повинні бути в гардеробі і хлопців і дівчат, тим більше Раків. 

Лев вибирає жовтий колір, під стать своєї шикарної гриви. Жовтий рюкзак або сумка на поясі жовтого кольору приносять радість не тільки власнику, але і його оточенню. Цей колір схожий на яскраве літнє сонце, з яким зовсім не хочеться прощатися. Він символізує рух і веселощі. А з Левами точно не засумуєш. Все збігається, і як тепер не вірити гороскопам?

ryukzako-goroskop3