fbpx

Огляд конкурентів: Polar рюкзаки

Огляд конкурентів: Polar рюкзаки

Polar рюкзаки: цікаві факти

Компанія Polar – відносно молода, проте її значному досвіду за плечима позаздрять навіть «старші» колеги. Свою першу сумку компанія випустила 24 роки тому. Зараз же під цим лейблом виготовляються міські, тактичні, спортивні та туристичні рюкзаки, дорожні та спортивні сумки і валізи на колесах. Вся продукція поділяється за гендером на чоловічу і жіночу. Дітей також не залишили без уваги – для них розробили шкільні ранці. Обсяг рюкзаків від 15 до 70 літрів. Офіційний сайт: www.polar-bags.ru. В Україні компанія представлена у фірмових магазинах компанії Derby. Цінова політика на їх сайті: від 558 грн. до 2 296 грн.

Огляд конкурентів: Polar рюкзаки

Polar Adventure та Polar Performance

У Surikat, приміром, спочатку було два модельні ряди рюкзаків: City та Megapolis. В цьому році вони поповнилися серією Melody, яка розроблена в яскравих і «соковитих» колірних рішеннях. Саме так, на нашу думку, виглядає четверта нота літа, модель «La» серії Melody: https://surikat.ua/miskij-naplichnik-seriya-melody-model-la/. Полар випускає такі модельні ряди рюкзаків, як Adventure та Performance. До першого відносяться шкільні, міські, тактичні та спортивні заплічні сумки, а до другого – десяток міських аксесуарів. Міські рюкзаки стануть знахідкою для людей, які звикли жити в ритмі великого міста, коли потрібно встигати все й одразу і при цьому завжди під рукою тримати речі першої необхідності. Практично кожна модель представлена в декількох кольорах на вибір, відповідно рюкзаки підійдуть як чоловікам, так і жінкам. Всередині, крім відділення для ноутбука, безліч кишень для особистих речей, органайзер і кріплення для ключів. У деяких дволямкових сумок знизу є відділення для змінного взуття, що підійде учням старших класів і тим, хто вміє і любить поєднувати роботу і спорт. Декілька моделей оснащені дощовиком, який захистить вміст від раптової негоди. Туристичні Полар рюкзаки в порівнянні з міськими «побратимами» мають додаткові опції: петлі для обладнання, регульовану грудну стяжку і поясний ремінь. Звичайно, у них більший літраж. У шкільному рюкзаку об’ємом 17,5 літрів для учнів початкових та середніх класів два основних відділення, кишеня під ноутбук невеликого діаметра, кишені для пляшок та світловідбиваючі елементи. Спинка рюкзака має ергономічну форму, а завдяки гнучкій петлі ранець зручно повісити на гачок під партою. Тактичні рюкзаки Polar також відрізняються збільшеним об’ємом, виготовлені з високоміцної непромокаючої тканини з просоченням, мають аксесуарні петлі і компресійні стропи для намету або спальника.

Технології, які використовуються при виготовленні Polar рюкзаків 

Огляд конкурентів: Polar рюкзаки 

Polar Vari Freely System полягає в тому, що власник рюкзака може самостійно регулювати відстань між поясним ременем і плечовими лямками в залежності від росту і будови тіла. Спинка виготовлена з пінистого матеріалу і покрита сіткою, яка проводить повітря. Відмінністю Polar Airstripes System від попередньої технології є те, що під сітчастою підкладкою спинки знаходяться 3D канали для вентиляції. Моделі рюкзаків з цією технологією підходять для занять спортом або активного відпочинку: грудний ремінь добре фіксує сумку, анатомічна спинка оберігає від зайвого навантаження. У Polar Vari Quick system є можливість регулювання клапана рюкзака, а відповідно і його обсягу. Виходячи із завантаженості, регулюється центр тяжіння. Polar VOS System – вентиляція спинки за трьома напрямами одночасно. Рамка складається з легких сплавів, що зменшує вагу заплічної торби, в той самий час сталева пружина робить систему гнучкою, а жорстко натягнута сітка забезпечує анатомічно правильну конструкцію. Спинка рюкзаків з технологією Polar Airctomfort honeycomb system покрита каналами, які гарантують постійну циркуляцію повітря. Це особливо важливо на піку літнього сезону.