fbpx

Створюємо індивідуальність

нанесення на тканину на виробництві Сурікат

Чи знали ви, що найефективніша реклама та, яка носить не лише інформативний характер, а й має практичне застосування.

Маркетологами виявлено, що саме такі рекламні елементи мають потенціал та користуються шаленим попитом.

Багато компаній використовують повсякденні речі, як платформу для підсилення корпоративної ідентичності. Рюкзаки та сумки у щоденному використанні багатьох людей. Це той предмет, який може бути не лише практичним – для перенесення речей, а й дієвим рекламним інструментом. 

З нанесенням логотипів, текстів та візуальних елементів можна створити унікальні аксесуари, що привертають увагу. 

Необмежені можливості вибору методів друку дають змогу втілити будь-який дизайн на поверхні рюкзаків та сумок.

Який варіант нанесення брендування обрати залежить від індивідуальних потреб і побажань, а також матеріалу рюкзака чи сумки. Давайте розглянемо які є способи та чим вони відрізняються.

Шовкографія – це спосіб відтворення графічних зображень за допомогою шаблону, через який фарба передається на матеріал. Гарний варіант для простих й однотонних дизайнів. Дозволяє друкувати на різних матеріалах, забезпечуючи стійкість та чіткість деталей.

Шовкографія Сурікат

Термоперенос – тип нанесення зображень або тексту на різні поверхні за допомогою нагріву. Дозволяє передавати багатобарвні та складні дизайни на різноманітні матеріали: текстиль, пластик, метал й тд. Висока якість друку відмінно зберігає насиченість кольорів навіть після багаторазового прання або довготривалого використання.

Термоперенос Сурікат

Вишивка – елегантний і стильний спосіб відтворення зображення, може бути ручною або машинною. Надає унікальний вигляд та відчуття розкішності, що особливо цінується у виробах, які повинні виділятися та виражати стиль.

Вишивка Сурікат

Гравіювання – принт наноситься за допомогою лазера для вирізання. Відрізняється високою точністю та можливістю відтворювати складні дизайни. Зображення виглядає дорого, стійке до зношування.

Гравіювання Сурікат

Шильди PVC і гумові лейби – пластикові чи гумові елементи з логотипом для додаткової ідентифікації бренду, включаючи сумки, рюкзаки, одяг та інше. Мають стильний, трендовий та яскравий вигляд, підкреслюючи індивідуальність дизайну.

Шильди PVC і гумові лейби Сурікат

Тиснення – метод створення рельєфного зображення. Він використовується на таких матеріалах, як шкіра, папір, картон та інші. Тиснення додає текстурність та вишуканість. Такий елемент може підкреслити естетику та унікальність продукту.

Тиснення Сурікат

Сублімація – це спосіб нанесення фарби, коли під впливом високої температури вона переходить у газоподібний стан та глибоко проникає в структуру матеріалу, на який вона переноситься. Може бути прямий метод – одразу на продукт й непрямий – через паперовий носій.

Сублімація Сурікат

ДТФ (Direct to Film) – процес друку на спеціальній плівці, яка потім передається на тканину під впливом тепла й тиску. Відкриває можливості для створення складних дизайнів на текстильних виробах, що залишаються стійкими та привабливими протягом тривалого часу.

ДТФ друк Сурікат

Сьогодні важко виділитись, але якщо тебе помітили – це перший крок на шляху до успіху. Оберіть оптимальний спосіб нанесення друку та підкресліть унікальність й індивідуальність вашого бренду.

Зробити це можна також на рюкзаках та сумках. Такі речі є функціональним і активно використовуються співробітниками й клієнтами компаній. Їх можна подарувати на корпоратив, день народження колег або інше свято, клієнту як акційну пропозицію.

До речі, свята вже на порозі, ось вам цікава ідея для презенту: гарно, актуально та практично.

Памʼятайте, деталі пишуть унікальну історію, про яку всі говорять.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *