fbpx

Шкідливі поради цієї весни

Шкідливі поради цієї весни

Пам’ятаєте книгу Григорія Остера? Спеціально для неслухняних дітей, які звикли робити навпаки, автор придумав шкідливі поради. Ось і ми сьогодні дамо кілька шкідливих порад, які безпосередньо стосуються рюкзаків, сумок на пояс та пеналів. Вам вирішувати прислухатися до них, чи ні, але ми сподіваємось, що ви правильно зрозуміли завдання.

Шкідливі поради цієї весни

***

Коли є кишені у джинсах,

Не поспішайте купувати бананку.

Так, напевно, цілком зручно,

Ну і нехай не дуже гарно.

До чого це ми: погодьтеся, джинси з набитими кишенями виглядають не так вже й естетично і цікаво. Куди зручніше використовувати сумку на пояс для дрібниць, які щодня та щогодини мають бути поруч.

***

Хто вигадав, що пенал –

Лише шкільний аксесуар.

Олівець, фломастер, ручка,

Каті більше нічого не треба?

Навіщо це ми: пенали Surikat можуть успішно справлятися не тільки з функцією шкільного аксесуара. Дівчата можуть розмістити в них косметику, ліки, бинт, бантики та інше, щоб довго не шукати їх у об’ємній сумці чи рюкзаку. Хлопці можуть заховати там від чужих очей невеликі інструменти, болти, шурупи, а також дрібниці, що необхідні в рюкзаку.

Шкідливі поради цієї весни

***

Щоб купити рюкзак,

Краще поїхати на базар,

А може замовити безпосередньо з Китаю,

А українських виробників балувати не треба.

Навіщо це ми: прийнявши рішення, пенал, сумку на пояс або рюкзак купити, підтримайте українського виробника. Звертайте увагу на відповідність ціни та якості. Surikat на власному прикладі показує, що українські виробники не поступаються закордонним.

***

Віяння моди нам ні до чого,

Речі бабусі я дістаю.

Модні кольори нахіба носити.

Сірий? Так тому і бути!

Навіщо це ми: необов’язково дивитися покази моди і переносити все побачене в реальність, але Surikat намагається не відставати від сучасних модних тенденцій. Ми не перестаємо вдосконалювати модельний ряд та колірну гаму для того, що ви знайшли у нас саме те, що так давно шукали.

Шкідливі поради цієї весни

***

Якщо ви купили рюкзак,

Не поспішайте думати про догляд за ним.

Нехай він мокне, мажеться,

Нічого страшного.

Навіщо це ми: не варто забувати про догляд за аксесуарами. Так само як ви турбуєтеся про взуття та верхній одяг, щотижня перете речі, необхідно доглядати і за рюкзаком. При чому, незважаючи на розмір, бананка та пенал також потребують догляду. Використовуйте ручне прання, уникайте вибілювальних речовин і не сушіть у безпосередній близькості від обігрівальних приладів.

***

Ходжу на фітнес після роботи.

Дуже зручно носити

У сумці жіночий нетбук та кросівки,

Пачку паперів й остиглий обід,

Десь лосини там загубилися,

Знайшлася шкарпетка, а де ж друга?

Навіщо це ми: погодьтеся, рюкзак у такому разі стане вашою панацеєю. Тим більше, що наші моделі вигідно поєднуються не тільки зі спортивним стилем, а й зі щоденним кежуалом. Завдяки рюкзаку ви зможете структурувати своє місце, ноутбук буде надійно «захований» у спеціальному відсіку, кросівки та обід не лежатимуть уперемішку, а шкарпетки ніколи не загубляться у цій «нарнії».

Ми віримо, що рюкзаки міські, сумки на пояс і пенали ми робимо набагато краще, ніж вміємо писати вірші. Ці жартівливі поради обов’язково знадобляться при виборі нового міського аксесуара. Головне, скористайтесь ними правильно.